Hydroizolace

Hydroizolace

Setkáváte se v domě s mokrým zdivem, vodou ve sklepě nebo vlhkými zdmi? Může za to nedostatečná izolace, která dlouhodobým působením zdivo narušuje. Zachránit váš dům může hydroizolace.

Věnujeme se jí už dlouhé roky a troufáme si tvrdit, že máme nejen velké a doložitelné zkušenosti, ale také příslušné vybavení, které neustále doplňujeme a inovujeme. Z vlastní praxe můžeme bez nadsázky říci, že ji nemůže provádět každý zedník. Je to velmi specifická práce – na opravu střechy si také raději vezmete zkušeného tesaře než běžného dělníka. Hydroizolacím se musí firma věnovat dlouhodobě, aby měla hluboké znalosti v typech materiálu a postupu prací.

Jak hydroizolace probíhá?

Nejdříve se opatrně vykope okolí zdiva pod základy. Zdivo se pak očistí, oddrenážuje a penetruje, aby odolalo případné vlhkosti. V dalším kroku se natahuje nebo lepí izolace a pokládá ochranná fólie. Pak přijde na řadu zásyp určeným materiálem, dokončovací práce a úprava pozemku do původního stavu. Celý proces hydroizolace trvá přibližně měsíc v případě rodinného domu a dva měsíce u bytového.

Kontaktujte nás